Kniha návštev

Dátum: 22.11.2014

Vložil: šlancar radek

Titulok: ZŽS

Dodi vypadá to super at se ti daří pozdravuj rodiče a Lucu

Dátum: 21.06.2014

Vložil: Palo

Titulok: .

Nazdar Dodo,
vyzerá to fakt pekne. Radi sa prídeme s deťmi pozrieť. Dúfam, že nám to vyjde ešte toto leto. Chceli sme ísť na záhradnú železnicu do Čiech a som rád, že už nemusíme. :-)
Nech sa Ti darí.
Palo z Búrú

Dátum: 27.06.2014

Vložil: zžs

Titulok: Re:.

Ďakujem veľmi moc..Teší ma že sa vám to páči a rád vás tu uvidím!!

Dátum: 18.06.2014

Vložil: Ľubica

Titulok: hodnotenie

Nepoznám nikoho takého vášnivého odborníka vo všetkých smeroch. Vymyslenie, zostrojenie až po realizáciu záhradnej železničky, skombinovanie výsadby a úpravy zelene s vkusným umiestnením záhradných jazierok s množstvom fauny v nich je jedinečným dielom domáceho majstra. Nehovoriac o množstve financií uložených v tomto projekte. Záľuba a množstvo času zaberajú Dodovi celý jeho voľný čas, železnička je jeho život, škoda len, že ju buduje na úkor vlastnej bio záhradky. Ale momentálne je zameraný aj na skombinovanie ďalšieho posunu záhrady s vybudovaním tzv. skanzemu pre ďalšie generácie, aby vedeli, aké nástroje, náčinia, stroje sa kedysi používali. A mamina záhradka tvorí súčasť železničky, ktorou sa každý návštevník má možnosť previesť. Škoda len, že oceniť takúto záľubu málokto nahlas ohodnotí. Blahoželám z celého srdca a prajem Ti Doduľo veľa nových úžasných nápadov. Som rada, že som Tvoja sestra. Ľuba

Dátum: 27.06.2014

Vložil: zžs

Titulok: Re:hodnotenie

Ďakujem veľmi moc!! :-)

Dátum: 18.08.2013

Vložil: Myšák

Titulok: Návštěva

Zdravím, díky Robovi Ružekovi jsme zjistili, že na Slovensku existuje takováhle krásná železnička s velmi vstřícným a sympatickým majitelem. Přeji Vám hodně elánu do další stavby :-).

Dátum: 06.02.2013

Vložil: Lucia Slobodová

Titulok: :-)

...môj šikula...

Pridať nový príspevok